Náš tím

Patrik - tím Moderné Webstránky

Patrik

Lead Developer

Po absolvovaní štúdia odboru Informatika na TUKE zakotvil v našej spoločnosti a od prvého okamihu bolo jasné, že sa v ňom skrýva veľký odborný a ľudský potenciál. Zakrátko sa vypracoval na vedúceho programátora. Krátko po tom sa vypracoval na post vedúceho, na ktorom je dodnes.

Okrem svedomitého plnenia pracovných povinností trávi veľa času vo fitnes a venuje sa zdravej výžive. Vo voľnom čase si rád pozrie kvalitný film, strávi čas na horách a sleduje nové technológie.

Stano - tím Moderné Webstránky

Stano

iOS, Andorid a WordPress Developer

Absolvent odboru Informatika na TUKE. Je dôležitým prvkom v našom tíme a do jeho portfólia patrí už nejeden pekný a kvalitný web. Venuje sa PHP, CSS, JS a konfigurácii WordPressu a Magenta. Aktuálne sa venuje programovaniu mobilných aplikácií.

Aktívne sa venuje nebezpečnému športu parkour, ktorý ho zásobuje dávkou adrenalínu a endorfínov. Tiež nepohrdne pozvaním na túru do prírody, zo slovenských destinácii si najviac obľúbil Tatry a Slovenský raj.

Szabi - tím Moderné Webstránky

Szabi

Magento Developer a Hosting

Ďalší člen tímu, ktorý absolvoval študijný odbor Informatika na TUKE.
Najmä ho baví systémová práca pre e-shopy, no zároveň je vďaka svojej všestrannosti otvorený aj pre iné vývojové práce. Dnes okrem toho, že je špecialista na e-shopy, má na starosti správu našich serverov.

Celé detstvo sa venoval bojovému športu Judo, pri ktorom vypotil posledné kvapky svojej nervozity a stal sa úplne vyrovnaným človekom. Posledné roky vymenil Judo za silové tréningy v posilňovni.

Kika - tím Moderné Webstránky

Kika

Marketing Specialist

Kika je poslucháčkou odboru Marketingová komunikácia na UCM v Trnave.
Svoju prácu berie ako hobby, každý deň vníma ako príležitosť naučiť sa niečo nové. Počúva skvelú hudbu, rada si pri čakaní na varnú konvicu zatancuje na najnovšie hity. Venuje sa marketingu, PPC, SEO a samozrejme sociálnym sieťam.

Kika je okrem pracovnej agendy zodpovedná za fungovanie kolektívu a zabezpečovanie dobrej nálady. Počas obednej prestávky si rada poplače nad zlým marketingom, ale hneď na to príde s nápadom ako to napraviť.

Peter - tím Moderné Webstránky

Peter

WordPress Developer

Absolvent Obchodnej akadémie sa marketingu a obchodu venuje len okrajovo, zavoňalo mu totiž CSS a PHP, ktoré šikovne aplikuje pri tvorbe moderných webov.
Jeho obľúbenými editačným prostredím je WordPress a práve z pod jeho rúk vzniknú tie najkrajšie stránky.

Dlhé roky bol spevákom v rockovej kapele. Jeho prácu si nevieme predstaviť bez pusteného rockového rádia. Okrem iného je milovník dobrých kníh a filmov. Každý deň nám povie minimálne jeden vtip. Vo voľnom čase stále zdokonaľuje svoje zručnosti a študuje si najnovšie trendy pre tvorbu webových stránok.

Maťo - tím Moderné Webstránky

Maťo

Designer

Absolvoval umeleckú školu so zameraním na digitálnu grafiku. Už na strednej škole navrhoval logá a plagáty. Každým dňom sa zdokonaľuje v grafike a snaží sa spraviť každý grafický návrh originálne.

Voľný čas trávi hraním na gitare, sledovaním filmov a počúvaním hudby, ktorá je pre nás už príliš tvrdá. Dovolenky čerpá práve na koncerty. Pri požiadavkách na vytvorenie grafiky sa najčastejšie stretáva so zadaním: “Neviem, ty si grafik…”

Martin - tím Moderné Webstránky

Martin

Quality Manager

Vyštudoval hospodársku informatiku, neskôr si doplnil vzdelanie o titul MBA na akadémii SMA, kde sa venoval hlavne oblasti webovej analytiky a manažmentu kvality.
Medzi jeho prednosti patrí dôkladné sledovanie práce jeho kolegov, vyhodnocovanie projektov a zastupuje stranu zákazníka počas celého trvania projektu.

Je spolumajiteľom spoločnosti MM Retail, ktorá prevádzkuje projekt modernewebstranky.sk a pracuje v nej na pozícii šéfa financií a riadenia.
Medzi jeho hobby patria adrenalínové športy, v minulosti reprezentoval Slovenskú republiku v strategickej počítačovej hre Starcraft Broodwar.

Janka - tím Moderné Webstránky

Janka

Accountant Manager

Absolvovala obchodnú akadémiu.  Má na starosti finančných chod firmy. Každá faktúra a platba prejde cez ňu. Pravidelne nás zásobuje štatistickými informáciami o celej firme.

Svoj voľný čas venuje svojej milovanej dcérke a ak sa jej náhodu nejaký zvýši, tak si rada prečíta dobrú knihu, alebo pozrie dobrý film s kamarátmi v kine.

Vojto - tím Moderné Webstránky

Vojto

SEO Specialist

Vojto je SEO špecialista s dlhodobými skúsenosťami. Jeho úlohou je optimalizácia stránok pre vyhľadávače a spravovanie webového obsahu podľa najnovších trendov. V našom blogu veľakrát zdieľa svoje znalosti.

Vo voľnom čase rád pozerá dobré filmy alebo sa hrá s priateľmi na nete. Vonku trávi svoj čas hlavne s fotením, rád sa zúčastňuje podujatí alebo cestuje.

Robo - tím Moderné Webstránky

Robo

WordPress Developer

Absolvoval strednú priemyselnú školu v Košiciach. Je najnovším členom tímu. Venuje sa najmä WordPressu, a prekladom.

Svoj voľný čas trávi najmä v posilňovni a doma so synom. Je veľkým fanušíkom klasických motoriek a rockovej hudby. Rád číta a chodí do prírody.