Náš tím 2017-10-21T18:08:53+00:00

Náš tím

Patrik - tím Moderné Webstránky

Patrik

Lead Developer

Po absolvovaní štúdia odboru Informatika na TUKE zakotvil v našej spoločnosti a od prvého okamihu bolo jasné, že sa v ňom skrýva veľký odborný a ľudský potenciál. Zakrátko sa vypracoval na vedúceho programátora. Krátko po tom sa vypracoval na post vedúceho, na ktorom je dodnes.

Okrem svedomitého plnenia pracovných povinností trávi veľa času vo fitnes a venuje sa zdravej výžive. Vo voľnom čase si rád pozrie kvalitný film, strávi čas na horách a sleduje nové technológie.

Stano - tím Moderné Webstránky

Stano

iOS, Andorid a WordPress Developer

Absolvent odboru Informatika na TUKE. Je dôležitým prvkom v našom tíme a do jeho portfólia patrí už nejeden pekný a kvalitný web. Venuje sa PHP, CSS, JS a konfigurácii WordPressu a Magenta. Aktuálne sa venuje programovaniu mobilných aplikácií.

Aktívne sa venuje nebezpečnému športu parkour, ktorý ho zásobuje dávkou adrenalínu a endorfínov. Tiež nepohrdne pozvaním na túru do prírody, zo slovenských destinácii si najviac obľúbil Tatry a Slovenský raj.

Szabi - tím Moderné Webstránky

Szabi

Magento Developer a Server Admin

Ďalší člen tímu, ktorý absolvoval študijný odbor Informatika na TUKE.
Najmä ho baví systémová práca pre e-shopy, no zároveň je vďaka svojej všestrannosti otvorený aj pre iné vývojové práce. Dnes okrem toho, že je špecialista na e-shopy, má na starosti správu našich serverov.

Celé detstvo sa venoval bojovému športu Judo, pri ktorom vypotil posledné kvapky svojej nervozity a stal sa úplne vyrovnaným človekom. Posledné roky vymenil Judo za silové tréningy v posilňovni.

Katka - tím Moderné Webstránky

Katka

Marketing Specialist

Katka sa 2 roky venovala účtovníctvu, no nakoniec sa rozhodla presedlať na marketing. Každý deň sa učí niečo nové a všetky nové poznatky využíva v praxi. Venuje sa marketingu, PPC, SEO a samozrejme sociálnym sieťam.

Do kolektívu zapadla ihneď, možno aj vďaka jej náklonnosti k tvrdšej hudbe, komiksovým filmom a fantasy knižkám.

 

Peter - tím Moderné Webstránky

Peter

WordPress Developer

Absolvent Obchodnej akadémie sa marketingu a obchodu venuje len okrajovo, zavoňalo mu totiž CSS a PHP, ktoré šikovne aplikuje pri tvorbe moderných webov.
Jeho obľúbenými editačným prostredím je WordPress a práve z pod jeho rúk vzniknú tie najkrajšie stránky.

Dlhé roky bol spevákom v rockovej kapele. Jeho prácu si nevieme predstaviť bez pusteného rockového rádia. Okrem iného je milovník dobrých kníh a filmov. Každý deň nám povie minimálne jeden vtip. Vo voľnom čase stále zdokonaľuje svoje zručnosti a študuje si najnovšie trendy pre tvorbu webových stránok.

Maťo - tím Moderné Webstránky

Maťo

Designer

Absolvoval umeleckú školu so zameraním na digitálnu grafiku. Už na strednej škole navrhoval logá a plagáty. Každým dňom sa zdokonaľuje v grafike a snaží sa spraviť každý grafický návrh originálne.

Voľný čas trávi hraním na gitare, sledovaním filmov a počúvaním hudby, ktorá je pre nás už príliš tvrdá. Dovolenky čerpá práve na koncerty. Pri požiadavkách na vytvorenie grafiky sa najčastejšie stretáva so zadaním: “Neviem, ty si grafik…”

Martin - tím Moderné Webstránky

Martin

Project Manager

Vyštudoval hospodársku informatiku, neskôr si doplnil vzdelanie o titul MBA na akadémii SMA, kde sa venoval hlavne oblasti webovej analytiky a manažmentu kvality.

Medzi jeho hobby patria adrenalínové športy, v minulosti reprezentoval Slovenskú republiku v strategickej počítačovej hre Starcraft Broodwar.