Náš tím

Patrik Majeský Moderné Webstránky

Patrik Majeský

CEO, Project manager, Magento developer

Po absolvovaní štúdia odboru Informatika na TUKE zakotvil v našej spoločnosti a od prvého okamihu bolo jasné, že sa v ňom skrýva veľký odborný a ľudský potenciál. Zakrátko sa vypracoval na vedúceho programátora. Krátko po tom sa vypracoval na post vedúceho, na ktorom je dodnes.

Okrem svedomitého plnenia pracovných povinností trávi veľa času vo fitnes a venuje sa zdravej výžive. Vo voľnom čase si rád pozrie kvalitný film, strávi čas na horách a sleduje nové technológie.

Stano Bukviar Moderné Webstránky

Stano Bukviar

Co-founder, Project manager, iOS, Android a WordPress developer

Absolvent odboru Informatika na TUKE. Je dôležitým prvkom v našom tíme a do jeho portfólia patrí už nejeden pekný a kvalitný web. Venuje sa PHP, CSS, JS a konfigurácii WordPressu a Magenta. Aktuálne sa venuje programovaniu mobilných aplikácií.

Aktívne sa venuje nebezpečnému športu parkour, ktorý ho zásobuje dávkou adrenalínu a endorfínov. Tiež nepohrdne pozvaním na túru do prírody, zo slovenských destinácii si najviac obľúbil Tatry a Slovenský raj.

Szabi Lajka Moderné Webstránky

Szabi Lajka

Co-founder, Project manager, Magento developer, Server admin

Ďalší člen tímu, ktorý absolvoval študijný odbor Informatika na TUKE.
Najmä ho baví systémová práca pre e-shopy, no zároveň je vďaka svojej všestrannosti otvorený aj pre iné vývojové práce. Dnes okrem toho, že je špecialista na e-shopy, má na starosti správu našich serverov.

Celé detstvo sa venoval bojovému športu Judo, pri ktorom vypotil posledné kvapky svojej nervozity a stal sa úplne vyrovnaným človekom. Posledné roky vymenil Judo za silové tréningy v posilňovni.

Maťo Kochan Moderné Webstránky

Maťo Kochan

Graphic designer

Absolvoval umeleckú školu so zameraním na digitálnu grafiku. Už na strednej škole navrhoval logá a plagáty. Každým dňom sa zdokonaľuje v grafike a snaží sa spraviť každý grafický návrh originálne.

Voľný čas trávi hraním na gitare, sledovaním filmov a počúvaním hudby, ktorá je pre nás už príliš tvrdá. Dovolenky čerpá práve na koncerty. Pri požiadavkách na vytvorenie grafiky sa najčastejšie stretáva so zadaním: “Neviem, ty si grafik…”

Katka Bakšová Moderné Webstránky

Katka Bakšová

Marketing specialist

Katka sa 2 roky venovala účtovníctvu, no nakoniec sa rozhodla presedlať na marketing. Každý deň sa učí niečo nové a všetky nové poznatky využíva v praxi. Venuje sa marketingu, PPC, SEO a samozrejme sociálnym sieťam.

Do kolektívu zapadla ihneď, možno aj vďaka jej náklonnosti k tvrdšej hudbe, komiksovým filmom a fantasy knižkám.

Paťúš Chlpíková Moderné Webstránky

Paťúš Chlpíková

WordPress developer

Vyštudovala odbor Informačné systémy a služby. Kedže škola jej nedala to čo očakávala, zabalila to a rozhodla sa ísť cestou samouka. Za necelý rok sa jej podarilo naštudovať si základy programovania a zistila že je to pre ňu to pravé. V práci sa každý deň dozvedá a naučí niečo nové a stále sa snaží zlepšovať.

Vo svojom voľnom čase si rada prečíta dobrú knihu, hráva konzolové hry, stavia puzzle a snaží sa stále podnikať niečo kreatívne. Či už písať príbehy, kresliť alebo niečo tvoriť.

Erika Vojenčiaková Moderné Webstránky

Erika Vojenčiaková

Marketing specialist, Copywriter

Študovala ekonomiku, no keďže ju baví fotenie a práca s Photoshopom, rozhodla sa doplniť náš tím. Má rada nové výzvy, preto sa stále zdokonaľuje v oblasti marketingu, PPC, správe sociálnych sietí, ale aj ďalších oblastiach reklamy.

Popri práci sa samozrejme venuje foteniu, úprave fotiek a učeniu sa nových vecí v oblasti fotografie. Počas voľných chvíľ trávi čas so svojou rodinou, rada cestuje, ale nepohrdne ani relaxom v záhrade.