Náš tím

Patrik Majeský Moderné Webstránky

Patrik Majeský

CEO, Project manager, Magento developer

Po absolvovaní štúdia odboru Informatika na TUKE zakotvil v našej spoločnosti a od prvého okamihu bolo jasné, že sa v ňom skrýva veľký odborný a ľudský potenciál. Zakrátko sa vypracoval na vedúceho programátora. Krátko po tom sa vypracoval na post vedúceho, na ktorom je dodnes.

Okrem svedomitého plnenia pracovných povinností trávi veľa času vo fitnes a venuje sa zdravej výžive. Vo voľnom čase si rád pozrie kvalitný film, strávi čas na horách a sleduje nové technológie.

Stano Bukviar Moderné Webstránky

Stanislav Bukviar

Co-founder, Project manager, iOS, Android a WordPress developer

Absolvent odboru Informatika na TUKE. Je dôležitým prvkom v našom tíme a do jeho portfólia patrí už nejeden pekný a kvalitný web. Venuje sa PHP, CSS, JS a konfigurácii WordPressu a Magenta. Aktuálne sa venuje programovaniu mobilných aplikácií.

Vo voľnom čase rád hráva stolné hry s rodinou alebo priateľmi. Tiež nepohrdne pozvaním na túru do prírody, zo slovenských destinácii si najviac obľúbil Tatry a Slovenský raj.

Szabi Lajka Moderné Webstránky

Szabi Lajka

Co-founder, Project manager, Magento developer, Server admin

Ďalší člen tímu, ktorý absolvoval študijný odbor Informatika na TUKE.
Najmä ho baví systémová práca pre e-shopy, no zároveň je vďaka svojej všestrannosti otvorený aj pre iné vývojové práce. Dnes okrem toho, že je špecialista na e-shopy, má na starosti správu našich serverov.

Celé detstvo sa venoval bojovému športu Judo, pri ktorom vypotil posledné kvapky svojej nervozity a stal sa úplne vyrovnaným človekom. Posledné roky vymenil Judo za silové tréningy v posilňovni.

Maťo Kochan Moderné Webstránky

Maťo Kochan

Graphic designer

Absolvoval umeleckú školu so zameraním na digitálnu grafiku. Už na strednej škole navrhoval logá a plagáty. Každým dňom sa zdokonaľuje v grafike a snaží sa spraviť každý grafický návrh originálne.

Voľný čas trávi hraním na gitare, sledovaním filmov a počúvaním hudby, ktorá je pre nás už príliš tvrdá. Dovolenky čerpá práve na koncerty. Pri požiadavkách na vytvorenie grafiky sa najčastejšie stretáva so zadaním: “Neviem, ty si grafik…”

Katka Bakšová Moderné Webstránky

Katka Bakšová

Marketing specialist

Katka sa 2 roky venovala účtovníctvu, no nakoniec sa rozhodla presedlať na marketing. Každý deň sa učí niečo nové a všetky nové poznatky využíva v praxi. Venuje sa marketingu, PPC, SEO a samozrejme sociálnym sieťam.

Do kolektívu zapadla ihneď, možno aj vďaka jej náklonnosti k tvrdšej hudbe, komiksovým filmom a fantasy knižkám.

Paťúš Chlpíková Moderné Webstránky

Paťúš Chlpíková

WordPress developer

Vyštudovala odbor Informačné systémy a služby. Kedže škola jej nedala to čo očakávala, zabalila to a rozhodla sa ísť cestou samouka. Za necelý rok sa jej podarilo naštudovať si základy programovania a zistila že je to pre ňu to pravé. V práci sa každý deň dozvedá a naučí niečo nové a stále sa snaží zlepšovať.

Vo svojom voľnom čase si rada prečíta dobrú knihu, hráva konzolové hry, stavia puzzle a snaží sa stále podnikať niečo kreatívne. Či už písať príbehy, kresliť alebo niečo tvoriť.

Erika Vojenčiaková Moderné Webstránky

Erika Vojenčiaková

Marketing specialist, Copywriter, Photographer

Študovala ekonomiku, no keďže ju baví fotenie a práca s Photoshopom, rozhodla sa doplniť náš tím. Má rada nové výzvy, preto sa stále zdokonaľuje v oblasti marketingu, PPC, správe sociálnych sietí, ale aj ďalších oblastiach reklamy.

Popri práci sa samozrejme venuje foteniu, úprave fotiek a učeniu sa nových vecí v oblasti fotografie. Počas voľných chvíľ trávi čas so svojou rodinou, rada cestuje, ale nepohrdne ani relaxom v záhrade.

Júlia Machyniaková Moderné Webstránky

Júlia Machyniaková

Marketing specialist, Copywriter

Absolvovala Fakultu prírodných vied na UMB, ale od školstva ju to na niekoľko rokov nasmerovalo do personálnej agentúry, kde mala možnosť nahliadnuť aj do sveta marketingu, ktorý ju nadchol a očaril. Preto sa rozhodla marketingu venovať naplno. Pravidelne sa v oblasti online marketingu vzdeláva, aby poznala najnovšie stratégie a trendy, ktoré následne aplikuje v práci.

Novú energiu a kreativitu si dobíja v prírode, na túre, bicykli či v plavárni. V zime sa teší na sneh a využije každú možnosť byť na svahu. Okrem toho rada cestuje a ochutnáva miestne jedlá.

Adam Baláž Moderné Webstránky

Adam Baláž

Magento a PHP developer, Server admin

Vyštudoval počítačové programovanie a informačné systémy na ELTE v Budapešti. Po ukončení štúdia získal skúsenosti v spoločnostiach v zahraničí, kde ovládal konfigurácie serverov a programovacie jazyky. Po návrate domov sa pridal k nášmu kolektívu, kde sa mu najviac páči rôznorodosť práce.

Vo voľnom čase sa venuje športu, turistike, rybolov, a rád pracuje v záhrade. Popri práci dlhé roky pôsobil aj ako tréner detského futbalu, pretože je presvedčený, že je dôležité objaviť talenty už v mladom veku.