Tvorba E-shopu na mieru

Tvorba E-shopu na mieru

Profesionálne a zároveň moderné riešenie pre internetový obchod (e-shop).

Vytvoríme internetový obchod na predaj vašich produktov online. Použijeme nové technológie, funkcie i grafické prvky, vďaka ktorým bude váš eshop prehľadný a dokonale funkčný. Samozrejmosťou každého eshopu je moderný a responzívny dizajn.

Mám záujem

Doba vyhotovenia: od 30 dní

Cena vyhotovenia: od 990 €

Balíčky pre službu Tvorba E-shopu na mieru

Vyberte si jeden z najobľúbenejších balíčkov pre eshop, prípadne nás neváhajte kontaktovať a urobíme vám cenovú ponuku na mieru.

Basic

Základný

1270

 • Admin prostredie na správu produktov a kategórií
 • Objednávkový systém
 • Responzívny dizajn: mobilná verzia
 • Zapracovanie dizajnu: podľa šablóny
 • GDPR: validné podľa noriem
 • Návod na správu
 • Hosting na 1 rok ZDARMA
Mám záujem

Standard

Štandardný

2450 € 1875

 • Zahrnuté všetko z Basic
 • Grafický dizajn na mieru: domovská stránka, stránka produktu a stránka kategórie
 • Správa zákazníkov
 • SEO friendly
 • Optimalizovanie rýchlosti stránky
 • Štítkovanie produktov
 • Vypracovanie obchodných a reklamačných podmienok.
 • Fotografie z platených fotobánk
 • Slider na mieru
Mám záujem

Complete

Kompletný

5420 € 3990

 • Zahrnuté všetko z Standard
 • Prepojenie s Heureka
 • PDF faktúra
 • Pokročilé filtrovanie produktov
 • Systém zliav a vernostný program
 • Blog
 • Platobná brána
 • Odporúčané a súvisiace produkty
 • Porovnávač produktov
 • Hodnotenie a komentovanie produktov
 • Štruktúrované dáta (rich snippets)
 • Newsletter
 • Mnoho ďalších užitočných funkcií.
Mám záujem

Povedali o nás

Radovan Blaško

Nadštandardný, profesionálny prístup! Výborná komunikácia a ochota pri tvorbe eshopu, všetky požiadavky vždy vyriešené k spokojnosti. Skvelé ceny, vrelo odporúčam!

E-shop Carstore

Profesionálny prístup. Oceňujeme priateľský prístup a cenné rady pri tvorbe e-shopu. Vždy sme na každú jednu otázku dostali odpoveď a naše požiadavky boli vždy promptne zapracované. Tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Marek Hriň

Firma, ktorá určite pozitívne prekvapí aj najnáročnejších klientov. Mám s nimi výbornú skúsenosť, či už pri tvorbe e-shopu na mieru, alebo pri následnej komunikácii. Tvorivosť, flaxibilita, precíznosť a samozrejme aj nadčasové zmýšlanie.

ALL SPORTS SLOVAKIA

So spoločnosťou Moderné Webstránky sme sa rozhodli založiť náš nový Eshop a vďaka tomu sa nám podarilo zdvihnúť návštevnosť či obrat. Spolupracujeme spolu už niekoľko rokov a sme maximálne spokojní. Komunikácia a priebeh úprav na 100%. Ak sa rozhodujete založiť svoju vlastnú web stránku tak Moderné webstránky sú tá správna voľba.

Zobraziť všetky recenzie

Ešte nemáte cenovú ponuku?

Cenovú ponuku vám vytvoríme na mieru presne podľa vašich požiadaviek, zadarmo a hlavne nezáväzne.

Mám záujem
Tvorba E-shopu na mieru - cenová ponuka

Výhody našej spolupráce

Jednoduchá úprava produktov

Eshopy vytvárame v CMS systéme Magento. Jednoduchá editácia produktov, kategórií, ale aj celého objednávkového systému. Vďaka tomu je tvorba eshopu efektívna a jednoducho si ho viete spravovať aj sami.

Moderný grafický dizajn

V cene je zahrnutá aj tvorba grafického dizajnu. Naši grafici pre vás pripravia viac návrhov vášho e-shopu, podľa požiadaviek a brand identity.

Funkcie podľa potreby

Či predávate oblečenie, autosúčiastky alebo mäso. Vieme vytvoriť vhodné funkcie a filtre, vďaka ktorým uľahčíme proces objednávania, rezervácií alebo iných vylepšení pre váš konkrétny eshop.

Responzívny dizajn

Vďaka responzívnemu dizajnu zabezpečíme prehľadné zobrazenie produktov na tabletoch, mobiloch, ako aj klasických PC. Už pri tvorbe eshopu myslíme aj na mobilné zariadenia.

SEO friendly

Systém je predpripravený na vypĺňanie metapopisov. Zároveň je naprogramovaný tak, aby bolo dodržaných čo najviac SEO štandardov. V rámci balíku Standard dodávame riešenie pre kategórie, ktoré je zamerané na SEO.

Optimalizácia rýchlosti

Už počas vývoja myslíme na rýchlosť stránky. Optimalizujeme kód a nepoužívame zbytočne veľa rozšírení a skriptov, ktoré môžu eshop spomaľovať. Pri spustení aplikujeme niekoľko mechaník pre optimalizovanie rýchlosti.

Viac informácií o službe

Ako tvoríme moderné e-shopy na mieru?

Tvorba e-shopov je komplexný proces, pri ktorom sú potrebné nielen technické znalosti, ale aj obchodnícke zručnosti a psychológia predaja. Svojpomocná tvorba e-shopu vám zaberie príliš veľa času s neistým výsledkom a vysokým rizikom toho, že niečo dôležité zanedbáte. Hotový e-shop na prenájom či tzv. škatuľové riešenie vás zase v dlhodobom horizonte vyjde poriadne draho a váš e-shop sa aj tak bude podobať stovkám ostatných. Naše služby sú dostupné aj pre tých, ktorí majú obmedzený rozpočet a za svoje peniaze chcú dostať čo najviac.

Či už sa predaju venujete dlhé roky a chcete svoju pôsobnosť rozšíriť do online sveta, alebo ste v tomto segmente úplným nováčikom, postaráme sa vámo profesionálny internetový obchod s intuitívnou administráciou, pokročilými funkciami a zároveň atraktívnym dizajnom.

Tvorba e-shopov podporená rokmi skúseností

Na tvorbu kvalitného e-shopu sú nevyhnutné roky skúseností, vďaka ktorým sme sa naučili, čo všetko si vyžaduje rozbehnutie úspešného internetového obchodu. Na to, aby bol e-shop úspešný, budeme vás musieť najprv trochu spoznať. Vďaka tomu, že spoznáme vaše ciele, lepšie pre vás navrhneme individuálne úpravy a riešenia, s ktorými dosiahnete úspech ešte rýchlejšie.

Pri tvorbe eshopov vždy dbáme na to, aby bol internetový obchod škálovateľný. Nezáleží na tom, či chcete mať v ponuke iba pár položiek alebo je vašou ambíciou rozbehnúť veľký e-shop s položkami počítanými na desaťtisíce, to správne riešenie pre vás vždy nájdeme, a to ako z pohľadu funkcionality, tak aj ceny. Pripravíme pre vás e-shop, ktorý si bude rozumieť s cenovými porovnávačmi, účtovným softvérom a vystavenie faktúry či vytlačenie prepravného štítku bude doslova otázkou niekoľkých sekúnd.

Rozbehnite svoj e-shop

Máte záujem o e-shop, no vôbec neviete, kde začať? Obráťte sa na nás a spoločne preberieme všetky dostupné možnosti, aby váš nový e-shop presne spĺňal vaše očakávania. Poradíme vám, na čo určite nezabudnúť, aké funkcie si vybrať a ako využiť potenciál e-shopu skutočne naplno. Nemusíte sa však obávať, že by sme vám nanútili niečo, čo nebudete potrebovať. Nestane sa vám, že budete zviazaný riešením, ktoré bude pre vaše potreby a možnosti príliš drahé či naopak, nepoužiteľné.

Váš nový e-shop navrhneme od úplných základov a následne podľa vašich očakávaní vám navrhneme konkrétne funkcie, dizajn či sprevádzkujeme rôzne prepojenia. Váš nový e-shop nebude uzavretým systémom, s ktorým by ste nevedeli reagovať ani na neskoršie požiadavky. V prípade, že budete potrebovať úpravu e-shopu hoci aj o pár rokov neskôr, stále sme vám k dispozícii.

S cenou vás príjemne prekvapíme!

E-shopu nebudú chýbať pokročilé funkcie, možnosti prepojenia na externé služby a ani atraktívna grafika, ktorá vašich návštevníkov upúta a zároveň sa vďaka nej spoľahlivo odlíšite od konkurencie. Samozrejmosťou je aj plne responzívny dizajn e-shopu, takže vaši návštevníci budú môcť pohodlne nakupovať aj cez smartfón či tablet!

Pripravili sme tri balíčky – Basic, Standard a Complete, takže si môžete vybrať presne podľa vašich očakávaní a potrieb. Ak potrebujete jednoduchý objednávkový systém pre pár produktov, s ktorým môžete predávať prakticky okamžite, siahnite po variante Basic. Naopak, ak je vašou ambíciou rozbehnúť väčší e-shop s platobnou bránou, porovnávaním produktov či množstvom ďalších doplnkových funkcií, variant Complete vás určite nesklame.

Všetky tri varianty e-shopu ponúkame za veľmi priaznivé ceny, ktoré váš rozpočet určite nevyčerpajú. Zároveň sme nezabudli ani na kvalitný hosting pripravený na mieru pre potreby e-shopov, takže sa nemusíte obávať pomalých reakcií či nebodaj výpadkov. Zohľadnili sme všetky špecifické požiadavky a pripravili e-shop hosting na vysokej úrovni, a čo je najlepšie, je súčasťou každého balíčka. V každom prípade sa môžete spoľahnúť, že k e-shopu vám poskytneme aj plnú technickú podporu.