Tvorba webstránok na mieru

Tvorba webstránok na mieru

Vytvoríme vám profesionálnu web stránku pre získanie nových zákazníkov.

Tvorba web stránok je proces, pri ktorom využívame nové funkcie, technológie a rôzne grafické prvky. Vďaka tomu vám vytvoríme modernú a responzívnu webovú stránku, ktorá bude spĺňať všetky vaše potreby a požiadavky.

Mám záujem

Doba vyhotovenia: od 10 dní

Cena vyhotovenia: od 690 €

Balíčky pre službu Tvorba webstránok na mieru

Vyberte si jeden z najobľúbenejších, cenovo dostupných balíčkov pre webstránku, prípadne nás neváhajte kontaktovať a urobíme vám cenovú ponuku na mieru.

Basic

Základný

690

 • Admin prostredie
 • Počet vytvorených podstránok: 5x
 • Responzívny dizajn: mobilná verzia.
 • Kontaktný formulár
 • Zapracovanie dizajnu: podľa šablóny
 • GDPR: validné podľa noriem
 • Návod na správu
 • Hosting na 1 rok zadarmo
Mám záujem

Standard

Štandardný

1490 € 990

 • Zahrnuté všetko z Basic
 • Počet vytvorených podstránok: 10x
 • Grafický dizajn na mieru: domovská stránka
 • Portfólio
 • Blog
 • SEO: pokročilé nastavenie
 • Newsletter
 • Fotografie z platených fotobánk
 • Slider na mieru
Mám záujem

Complete

Kompletný

2490 € 1990

 • Zahrnuté všetko z Standard
 • Počet vytvorených podstránok: 20x
 • Grafický dizajn na mieru: 2x podstránky
 • Admin prostredie na mieru
 • Extra optimalizácia rýchlosti
 • Animované grafické prvky
 • Štruktúrované dáta (rich snippets)
 • Funkcie na mieru
Mám záujem

Odporúčané služby

Zákazníci si k tejto službe objednali:

Povedali o nás

Lubomír Očenáš

Spolupráca s firmou Moderné webstránky bola výborná. Od samého začiatku mali profesionálny prístup, boli flexibilní a trpezliví. Oceňujeme hlavne rýchlu komunikáciu a promtné zapracovanie všetkých našich požiadaviek. Odporúčame všetkým, ktorí rozmýšľajú nad tvorbou novej webovej stránky, osloviť túto firmu.

Henrieta Mišuráková

Veľmi pohodový, ústretový a hlavne profesionálmy team mladých kreatívnych ľudí. Máme s nimi len pozitívne skúsenosti a veríme, že budeme s nimi naďalej spolupracovať. Vrele ich odporúčam každému, kto chce sprofesionalizovať svoje virtuálne prostredie a kráčať s dobou.

Andrej Melich

Spoluprácu s firmou moderné webstránky maximálne odporúčam. Dostali ma svojou profesionalitou, flexibilitou, trpezlivosťou ale hlavne ochotou vyriešiť akýkoľvek problém, či požiadavku zo strany mňa ako zákazníka. Tam kde ma iní odmietli s tým, že sa to nedá, u nich sa to dalo. Veľký palec hore.

Lucia Mikulová

Tvorba našej webstránky v spolupráci s touto firmou prebehla na 1*! Profesionálny prístup, rýchla reakcia na naše požiadavky a super poradca pán Majeský! Odporúčame všetkými 10-timi! Top! Ďakujeme Vám za všetko. Budúcnosť zdravotníctva s.r.o.

Zobraziť všetky recenzie

Ešte nemáte cenovú ponuku?

Cenovú ponuku vám vytvoríme na mieru presne podľa vašich požiadaviek, zadarmo a hlavne nezáväzne.

Mám záujem
Tvorba webstránok na mieru - cenová ponuka

Výhody našej spolupráce

Editovateľný obsah

Webové stránky tvoríme v CMS systéme WordPress. Vloženie článku, zmena obrázku, či úprava textu je pár jednoduchých kliknutí, Aj preto má najväčšie zastúpenie na trhu, vďaka čomu má veľkú podporu od komunity.

Jedinečný grafický dizajn

Tvorba webstránok sa nezaobíde bez grafiky. Naši grafici pre vás pripravia unikátny návrh vašej webovej stránky. Samozrejme, pri zachovaní vašich požiadaviek a brand identity.

Funkcie podľa potreby

Či ste právnik, architekt, alebo lekár, odporučíme vám funkcie, vďaka ktorým, uľahčíme proces rezervácií, zdieľanie veľkých súborov alebo iné vylepšenia pre váš konkrétny biznis.

Responzívny dizajn

Vďaka responzívnemu dizajnu, zabezpečíme prehľadné zobrazenie na vašom tablete, mobile ako aj klasickom PC.

Kto sme

Sme mladý kolektív kreatívnych programátorov a grafických dizajnérov, pre ktorých je každý problém výzvou. Spokojný klient je to čo nás poháňa vpred a kvôli čomu milujeme našu prácu.

Prečo práve my

Vášmu biznisu chceme porozumieť. Pri tvorbe webstránok si dáme záležať na dodržaní vašich požiadaviek, ale aj ochotne poradíme a usmerníme vás. Vďaka tomu vytvoríme dokonalú prezentáciu vášho biznisu.

Viac informácií o službe

Profesionálna tvorba web stránok

Cesta k modernému webu prinášajúcemu výsledky a spĺňajúcemu tie najprísnejšie požiadavky na kvalitu. Tvoríme prezentačné webové stránky, firemné webstránky, portály, e-shopy, blogy. Je jedno, či začínate podnikať, máte hudobnú kapelu alebo sa už vo svete biznisu pohybujete roky, tvorbu webstránok ponúkame pre všetkých, ktorí chcú v online svete zažiariť.

Tvorba www stránok pod našou taktovkou je zárukou, že váš projekt, firma či akékoľvek posolstvo, s ktorým sa chcete prezentovať v online svete vynikne a ľahko prekoná vašu konkurenciu. Naše služby vám ušetria množstvo času, námahy a zabezpečia vám ten najlepší výsledok.

Ovládame proces tvorby web stránok

Vďaka dlhoročným skúsenostiam si uvedomujeme, čo všetko prináša tvorba web stránok. Ide o komplexný proces začínajúci prieskumom trhu, vytýčením cieľov a starostlivým vypočutím všetkých vašich požiadaviek. Ten najlepší výsledok pre vlastný web dosiahneme totiž až vtedy, keď vás budeme mať možnosť spoznať. Samozrejme, ochotne vás nasmerujeme a obrátime vašu pozornosť na to, čo je pri tvorbe webu naozaj dôležité.

Vytvorenie web stránky pre nás napokon nie je jediným cieľom. Našou prioritou je, aby ste mali vlastný web, ktorý vám prinesie nových zákazníkov a stane sa dôležitým pilierom pre rozvoj vášho projektu alebo podnikania.

Vieme, ako vyzerá kvalitný web a doprajeme ho aj vám

Vlastná web stránka už zďaleka nie je iba vašou online vizitkou. Tvorba webstránok znamená, že váš nový web bude naprogramovaný podľa aktuálnych štandardov spôsobom, aby bol prínosný pre vás aj vašich návštevníkov. Webstránku pripravíme tak, aby bola rýchla, vizuálne atraktívna, použiteľná a samozrejme responzívna, takže prispôsobená aj na prehliadanie z mobilných zariadení.

Pri tvorbe www stránok, e-shopov pochopiteľne nezabúdame ani na funkčnosť. Do vášho nového webu môžeme integrovať možnosť objednávania, rezervácie termínov, notifikácie či rôzne ďalšie funkcie presne podľa vašich očakávaní a potrieb. Keďže webové stránky tvoríme na platforme Wordpress, alebo naprogramujeme celý web od základov možnosti sú doslova neobmedzené.

Vytvorenie web stránky, s ktorou vyniknete

Konkurencia na internete je dnes už veľká a na to, aby ste vynikli potrebujete kvalitný web. Súčasťou tvorby webstránok v našom podaní je preto aj optimalizácia tak, aby sa páčili aj algoritmom internetových vyhľadávačov - základné SEO. Vďaka tomu váš nový web nezapadne na spodných pozíciách vo vyhľadávaní. Pripravíme všetko tak a poradíme vám, čo by ste mali robiť, aby váš web nemal núdzu o nových návštevníkov.

Aká je cena kvalitnej web stránky?

Postaráme sa o vytvorenie webstránky prispôsobenej presne vašim požiadavkám a potrebám v súlade s vytýčenými cieľmi. Uvedomujeme si, že najmä začínajúcim a menším podnikateľom môže tvorba webu na mieru pripadať ako finančne nedostupná.

Vzhľadom na to, že tvorba web stránky je komplexnou činnosťou, určiť konkrétnu cenu za kvalitný web bez poznania ďalších detailov nie je možné. Aby ste mali výber čo najjednoduchší a aby ponuka našich služieb bola skutočne transparentná, pripravili sme pre vás tri varianty – Basic, Standard a Complete, pri ktorých presne viete, čo je zahrnuté v cene. Ochotne vám samozrejme poradíme s výberom toho najlepšieho riešenia. Nemusíte už ďalej pátrať po tom, aká je cena tvorby web stránok, ale rovno sa nám ozvite a nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.

Taktiež sme nezabudli ani na kvalitný hosting pripravený na mieru pre potreby webových stránok, takže sa nemusíte obávať pomalých reakcií či nebodaj výpadkov. Zohľadnili sme všetky špecifické požiadavky a pripravili hosting na vysokej úrovni, a čo je najlepšie, je súčasťou každého balíčka na 1 rok zdarma. V každom prípade sa môžete spoľahnúť, že k webu vám poskytneme aj plnú technickú podporu.