Čo počúva tím Moderných Webstránok v práci

Čo počúva tím Moderných Webstránok v práci

Každý potrebuje pri práci trochu nakopnúť a zvýšiť pracovný výkon. Tím Moderných Webstránok sa väčšinou povzbudzuje skvelou muzikou. Pozrime sa teda na ich hudobný vkus.

MWSK Maťo

Maťo
Designer

„Základom efektívnych výsledkov je v mojom prípade dobrý playlist, ktorý pomôže sústrediť sa. Niekedy to trvá dlhšie kým ho zostavím ale tým rýchlejšie mi ide robota od ruky. Po väčšine je to muzika z extrémnejšieho súdka, ktorá nešmakuje každému takže ju počúvam na slúchadlách. Rádiovky radikálne odmietam.”

MWSK Paťo

Paťo
Lead Developer

„Ja mám pri práci rád ticho. Ale v prípade, že ide hudba tak uprednostním rockovú alebo metalovú hudbu. Tieto dni je to AC/DC a Avenged Sevenfold.”

MWSK Peťo

Peťo
WordPress Developer

„Väčšinou počúvam rockové rádio lebo sa mi nechce špekulovať. Ale ak to nie je rádio tak napríklad: Metallica, Foo Fighters, Red Hot Chilli Peppers, Trivium, Halestorm, Paramore, Rise Against, System of a down, Shinedown, Green day, Offspring….”

MWSK Szabi

Szabi
Magento Developer a Hosting

„U nás v kancli ide najčastejšie rock´n´roll, kde hlavným „púšťačom“ je Robo (WordPress Developer). Vojto (SEO Specialist) ak si chce pustiť svoju hudbu tak to vyrieši slúchadlami. Ja rád počúvam Robove pesničky, niekedy si ich užívame na plné pecky, ale ak som sám v kancli tak si pustím to svoje, trance z elektronickej hudby.”

MWSK Stano

Stano
iOS, Andorid a WordPress Developer

„My počúvame väčšinou to čo nám Peter púšťa kedže on má repráky. A to je nejaké rockové rádio. Občas pustíme dačo aj na youtube… piatky to zvyknú byť Horkýže Slíže.

V tíme prevláda rocková atmosféra a možno aj preto chalani podávajú také skvelé pracovné výkony. Ich výsledkom je už nejeden spokojný zákazník a predovšetkým jeden nadmieru spokojný šéf.