Google Ads – Ako prijať žiadosť na spravovanie účtu

Ako prijať žiadosť na spravovanie účtu Google Ads

Prostredníctvom spravovania účtu poskytujete agentúre možnosť nie len nahliadať do vášho účtu, ale aj v ňom vykonávať potrebné zmeny pre jeho údržbu, optimalizáciu a zefektívnenie.
Samozrejme, vždy máte možnosť nastaviť úroveň prístupu, ale pri spravovaní účtu je ideálne mať celkový prístup.  Takto vie agentúra spravovať účet naplno a vykonávať všetky potrebné zmeny, bez toho, aby vás nezaťažovali s každou zmenou, pri ktorej sa vyžaduje povolenie. A vy ste sa tak môžete bez obmedzenia venovať svojej práci.

Ako prijať žiadosť

  1. Prihláste sa do svojho účtu Google Ads.
  2. V pravom hornom rohu nájdete svoje číslo Google Ads účtu, ktoré nám zašlete.

Google Ads číslo účtu

  1. Vaše Google Ads číslo bude zadané do Google Ads účtu agentúry a následne vám bude odoslaná žiadosť o udelenie prístupu na spravovanie účtu.
  2. Žiadosť bude zaslaná na váš Google Ads účet aj na váš email. Stačí ak ju potvrdíte emailom, kde kliknete na tlačidlo Prijať žiadosť.

Google Ads prijať žiadosť

Ak chcete žiadosť prijať prostredníctvom Google Ads účtu kliknite v pravo hore na Nástroje – Nastavenie – Prístup a zabezpečenie.

Google Ads povoliť prístup

A kliknite na Prijať.

  1. Po tomto úkone sa vám zobrazí okno, kde kliknete na Povoliť prístup.
  2. Následne príde vám aj správcovi email, ktorý potvrdí prepojenie účtu a žiadosť o spravovanie účtu je dokončená.

Teraz sa správca účtu môže naplno venovať tvoreniu a spravovaniu vašich reklamných kampaní a ich optimalizácii, aby dosahovali čo najlepšie výsledky.

O tom ako udeliť prístup do Google Ads účtu sa dozviete v tomto článku.