• Malé Karpaty TRAVEL GUIDE

  Malé Karpaty TRAVEL GUIDE

  23. marca 2018

  Aplikácia bola vytvorená natívnym spôsobom pre systémy Android a iOS. Navrhli sme riešenie na naplnenie rozsiahleho obsahu aplikácie využitím XML zdrojových súborov, ktoré sme využili pre obe platformy. Aplikácia využíva GPS na určenie vzdialenosti bodu záujmu od užívateľa, možnosť navigácie k bodu, zobrazenie bodov na mape, možnosť prehrávať audio nahrávky pri jednotlivých bodoch, funkciu pridávanie […]
 • Pizzeria Dedinka aplikácia

  Pizzeria Dedinka aplikácia

  9. júna 2017

  Srdečne vás pozývame do našej reštaurácie. U nás len pravá pizza z drevom vykurovanej pece. Navštívte nás, alebo si objednajte jedlo priamo k vám domov.
 • Pizza Piano u Jurka aplikácia

  Pizza Piano u Jurka aplikácia

  10. mája 2017

  Pizza Piano u Jurka je rodinná reštaurácia a pizzéria, ktorá sa nachádza v tichom prostredí rodinných domov nad sídliskom sekier vo Zvolene.
 • Platy.sk – porovnávač platu

  Platy.sk – porovnávač platu

  9. mája 2017

  Dizajn pre aplikáciu Platy.sk od Profesie navrhol náš grafik. Dôležité bolo hlavne UX čiže rozloženie jednotlivých prvkov, aby aj zdanlivo zložitejšie formuláre pôsobili pre konečného používateľa jednoducho a intuitívne. Aplikáciu je možné stiahnuť pre operačné systémy Android a iOS.
 • Tokaj región – aplikácia Sprievodca Tokajom

  Tokaj región – aplikácia Sprievodca Tokajom

  29. decembra 2015

  Navštívte jedinečnú oblasť Tokaj, ktorá si Vás získa nie len svojou krásou, ale aj chutným vínom a miestnymi špecialitami. Aj toto je Tokaj region!
 • PizzaPizza aplikácia

  PizzaPizza aplikácia

  14. júna 2015

  Donášková služba pizérie PizzaPizza v Rimavskej Sobote je tu pre Vás, aby ste si mohli vychutnať perfektnú pizzu, cestoviny alebo šaláty v teple svojho domova.
 • Štátna pomoc aplikácia

  Štátna pomoc aplikácia

  14. júna 2015

  Ministerstvo financií SR v súlade so zákonom koordinuje štátnu pomoc vo vzťahu k poskytovateľom štátnej pomoci v Slovenskej Republiky a vo vzťahu k EU.