• Malé Karpaty TRAVEL GUIDE

  Malé Karpaty TRAVEL GUIDE

  23. marca 2018

  Aplikácia bola vytvorená natívnym spôsobom pre systémy Android a iOS. Navrhli sme riešenie na naplnenie rozsiahleho obsahu aplikácie využitím XML zdrojových súborov, ktoré sme využili pre obe platformy. Aplikácia využíva GPS na určenie vzdialenosti bodu záujmu od užívateľa, možnosť navigácie k bodu, zobrazenie bodov na mape, možnosť prehrávať audio nahrávky pri jednotlivých bodoch, funkciu pridávanie […]
 • Pizzeria Dedinka aplikácia

  Pizzeria Dedinka aplikácia

  9. júna 2017

  Nestrácajte čas telefonovaním. Cez aplikáciu „Pizzeria Dedinka“ máte ponuku svojej obľúbenej pizzérie vždy po ruke vo svojom telefóne. Vyberte si z našej ponuky a objednajte si pohodlne online alebo využite možnosť navigácie a zavítajte priamo do Častej. Aplikáciu je možné stiahnuť pre operačný systém Android.
 • Pizza Piano u Jurka aplikácia

  Pizza Piano u Jurka aplikácia

  10. mája 2017

  Aplikácia PizzaPiano u Jurka je tu pre vás, aby ste ponuku svojej obľúbenej pizzérie mali vždy po ruke vo svojom telefóne. Vyberte si z ponuky a objednajte online alebo zavolajte. Taktiež môžete využiť možnosť navigácie. Aplikáciu je možné stiahnuť pre operačné systémy Android a iOS.
 • Platy.sk – porovnávač platu

  Platy.sk – porovnávač platu

  9. mája 2017

  Dizajn pre aplikáciu Platy.sk od Profesie navrhol náš grafik. Dôležité bolo hlavne UX čiže rozloženie jednotlivých prvkov, aby aj zdanlivo zložitejšie formuláre pôsobili pre konečného používateľa jednoducho a intuitívne. Aplikáciu je možné stiahnuť pre operačné systémy Android a iOS.
 • Tokaj región – aplikácia Sprievodca Tokajom

  Tokaj región – aplikácia Sprievodca Tokajom

  29. decembra 2015

  Aplikácia Sprievodca Tokajom slúži pre každého, kto chce navštíviť najznámejšiu vinársku oblasť na Slovensku. Obsahuje všetky informácie, ktoré budete potrebovať pri návšteve tokajskej vinohradníckej oblasti. Jednoducho si môžete vyhľadať informácie o atrakciách, ubytovaní a možnostiach stravovania podľa dedín. Ak patríte medzi vášnivých turistov určite nájdete vďaka tejto aplikácii miesto na super výlet. Cyklisti sa môžu […]
 • Štátna pomoc aplikácia

  Štátna pomoc aplikácia

  14. júna 2015

  Mobilná aplikácia pre interné účely Ministerstva financií SR.
 • PizzaPizza aplikácia

  PizzaPizza aplikácia

  14. júna 2015

  Aplikácia PizzaPizza je tu pre vás, aby ste ponuku svojej obľúbenej pizzérie mali vždy po ruke vo svojom telefóne. Vyberte si z ponuky a zavolajte alebo využite objednávku online. Aplikáciu je možné stiahnuť pre operačné systémy Android a iOS.