10 dôvodov, prečo použiť WordPress pre Vašu firemnú webstránku

Prečo použiť WordPress pre Vašu firemnú webstránku

Prečítajte si výhody, ktoré Vás presvedčia o tom, že vytvoriť Vašu budúcu webstránku práve v systéme WordPress je to správne riešenie:

1. Jednoduchá správa

WordPress sa dá jednoducho nainštalovať, spravovať a aktualizovať. Ak máte základné počítačové znalosti, po vytvorení webstránky si ju budete môcť ľahko editovať pomocou nášho návodu. WordPress je ideálnym riešením pre firemné a prezentačné webstránky, blogy alebo katalógy.

2. Široký výber modulov

Obrovské množstvo modulov Vám ponúka mnoho riešení pre Vaše individuálne požiadavky. Potrebujete špeciálnu funkciu, alebo prvok na Vašu stránku? Určite nie ste na svete prvý, kto má takýto problém. Vybrať si môžete z viac ako 50.000 platených ale aj bezplatných modulov, či sa jedná o jednoduchú správu e-mailov, rôzne spôsoby zabezpečenia, alebo eshop so základnými funkciami.

3. Optimalizácia pre vyhľadávače – SEO

WordPress podporuje optimalizáciu obsahu stránok pre vyhľadávače, čiže SEO. Chcete aby Vaša webová stránka bola umiestnená na popredných priečkach vo výsledkoch vyhľadávania? Využite napríklad modul Yoast SEO sa automaticky vyriešia všetky základné problémy týkajúce sa tzv. On-Site optimalizácie.

4. Popularita

Čím ďalej tým viac sa stáva WordPress populárnejším. Vďaka bezplatným demám a modulom Vás nemôže nič obmedziť. Je jeden z najpoužívanejších redakčných systémov na svete. Viac ako 25 % všetkých webových stránok na svete, bolo vytvorených práve pomocou WordPress (zdroj).

5. 100%-ná responzivita

Je jedno, či webovú stránku pozeráte na Vašom mobile, tablete, alebo počítači, výsledkom je vždy prehľadné a intuitívne zobrazovanie stránok. Myslíte si, že väčšina Vašich návštevníkov surfuje na počítači ? Mýlite sa. Využitie internetu v mobiloch rastie raketovým tempom. Čoraz viac ľudí navšetvuje stránky z mobilu v autobusoch, kaviarňach alebo v uliciach.

Wordpress responzivita

6. Prechod z rôznych systémov

Máte iný systém na správu webstránky a nie ste s ním spokojný? Nie je to žiadny problém, do WordPress-u dokážeme preniesť stránky aj so systémov ako Drupal, Joomla, Tumblr. Ak potrebujete pomôcť s presunom Vašej webstránky na iný server, tiež Vám s tým vieme pomôcť.

7. Správa používateľov

Máte viac ľudí na správu Vašej webstránky? Vy môžete mať prístup k všetkým dátam a udeľovať právomoci, redaktor má prístup k úprave a pridávaniu článkov, a taktiež aj Vaši návštevníci môžu mať rôzne práva a profily ktoré môžu upravovať.

8. Komunita vývojárov

Prepojená komunita je obrovská, aktívna a nápomocná. Ak v priebehu vývoja narazíte na problém, vždy sa nájde niekto kto už riešil niečo podobné. K tejto komunite sa môže pripojiť každý.

9. Výber z rôznych tém (predlôh stránky)

Na výber máte tisíce bezplatných ale aj profesionálnych tém. Počet týchto tém neustále narastá. Je teda minimálna šanca, že stretnete niekoho s podobnou stránkou ako Vaša.

Wordpress témy

10. Všestranné využitie

WordPress je ideálnym riešením pre jednoduché webstránky, blogy ako aj na komplexné webové riešenia. Je pravdou že WordPress, bol z počiatku určený hlavne pre blogerov, no v priebehu rokov sa vyvinul do plnohodnotného systému pre všetky typy zákazníkov, od samostatných blogerov, jednoduchých živnostníkov až po veľké firmy.

Viac o službe firemná webstránka sa dozviete tu:

Firemná webstránka