Administrácia na mieru

Administrácia na mieru

Potrebujete webstránku ktorú chcete jednoducho ovládať bez zbytočných náročných editácií a bez strachu že na nej niečo pokazíte? Vytvoríme vám administráciu na mieru podľa vašich požiadaviek s intuitívnym a prehľadným rozhraním.

Jedná sa o pripravenie jednej prípadne viacerých častí v systéme, ako sú napríklad referencie, služby, úvodná stránka, o nás, kontakt a podobne.

Viac o službe
 • Canoe Liptov webová stránka

  Canoe Liptov webová stránka

  18. marca 2022

  V spolupráci s ipartner.sk, ktorý sa postaral o návrh grafiky sme pre Európske majstrovstvá v kanoistike sme vytvorili web s administráciou na mieru.
 • Workzone webová stránka

  Workzone webová stránka

  5. októbra 2021

  Dizajn na mieru pre produktový katalóg s dopytovým formulárom, blog a zameranie na SEO klientovi už prináša prvé ovocie.
 • Be Brown eshop

  Be Brown eshop

  1. októbra 2021

  Klientovi sme pripravili medzinárodný eshop na mieru. Pripravili sme dizajn na mieru, zapracovali funkcionality na mieru, administráciu systému na mieru, viacjazyčný systém pomocou automatickej geolokácie návštevníka, profesionálny filter, medzinárodnú platobnú bránu. Staráme sa aj o online marketing na Google platforme. Práce na eshope nepretržite pokračujú aj počas ostrej verzie, samozrejme bez obmedzení pre návštevníka a […]
 • Brosmann job webová stránka

  Brosmann job webová stránka

  14. júna 2021

  Webstránka pre personálnu agentúru. Vytvorili sme jej komplet brand od loga cez grafiku na mieru. Pracovné ponuky sú tiež na mieru ako pre admina tak aj pre užívateľa.
 • ABB Robotika webová stránka

  ABB Robotika webová stránka

  1. apríla 2021

  V spolupráci so SCR www.scrinteractive.sk sme vytvorili webstránku s administráciou na mieru pre jednoduchú správu.
 • Stavba domu webová stránka

  Stavba domu webová stránka

  8. marca 2021

  Administrácia stránky pre vôbec nemusí byť zložitá. Takto prehľadne a intuitívne sme pripravili admin prostredie na správu projektov stavieb domov na webe: stavba-domu.sk Okrem toho sme sa postarali tradične o návrh loga, grafického dizajnu a jeho implementáciu na webe.
 • Revio webová stránka

  Revio webová stránka

  6. novembra 2020

  Tvorba webovej stránky pre Revio.
 • Budúcnosť zdravotníctva webová stránka

  Budúcnosť zdravotníctva webová stránka

  5. novembra 2020

  Web obsahujúci pracovné ponuky pre sestry a doktorov. Systém je upravený na mieru a celá webstránka zameraná na SEO. Vytvorili sme stránku a následne optimalizovali OnPage SEO faktory a potom sa pustili do linkbuildingu.
 • Oxymedic webová stránka

  Oxymedic webová stránka

  27. februára 2020

  Tvorba webovej stránky pre Oxymedic. Zákazník potreboval firemnú webstránku rozšíriť o jednoduchý eshop. Samozrejme časom pribudli aj komplikovanejšie funkcie ale nič čo by sa nedalo spraviť. Náš tím si s tým hravo poradil.
 • Haly Jablonec webová stránka

  Haly Jablonec webová stránka

  20. decembra 2019

  Webová stránka kde sme riešili nielen grafiku, logo a programovanie ale aj marketingovú stratégiu a SEO.
 • Rumince webová stránka

  Rumince webová stránka

  11. júna 2019

  Jednoduchý web pre obec Rumince v nami vytvorenej téme. Požiadavka bola aj na modul pre zverejňovanie dokumentov, čo sme zapracovali vo forme administrácie na mieru.
 • MSP Jelšava webová stránka

  MSP Jelšava webová stránka

  1. apríla 2019

  Tvorba webovej stránky pre MSP Jelšava.