• Advokát Balog – webová stránka

  Advokát Balog – webová stránka

  18. augusta 2021

  Advokátska kancelária z Rimavskej Soboty nás oslovila na prerobenie webstránky, keďže stará bola zastaralá, nebola responzívna, orientácia bola náročná. Pripravili sme im nový moderný vzhľad s jednoduchou administráciou a samozrejme nemôže chýbať ani responzívny dizajn.
 • Servis plastových okien – webová stránka

  Servis plastových okien – webová stránka

  2. augusta 2021

  Pre klienta z nášho regiónu sme vytvorili landing page zameranú na servis, okrem vytvorenia obsahu sme sa postarali o SEO, na ktorom dlhodobo pracujeme ďalej a už len sledujeme ako stúpa jeho pozícia vo vyhľadávaní.
 • Brosmann job – webová stránka

  Brosmann job – webová stránka

  14. júna 2021

  Webstránka pre personálnu agentúru. Vytvorili sme jej komplet brand od loga cez grafiku na mieru. Pracovné ponuky sú tiež na mieru ako pre admina tak aj pre užívateľa.
 • Moto Apollon eshop

  Moto Apollon eshop

  24. mája 2021

  Ďalší projekt pre náš región. Eshop ponúka originálne ale aj náhradné diely pre klasické motocykle ako sú Jawa MZ a Simson. Už len čakáme kto z nášho tímu sa vybaví touto klasikou. 🙂
 • AutodielyRS – webová stránka

  AutodielyRS – webová stránka

  20. mája 2021

  Pôvodnú stránku sme spustili v roku 2015 a v roku 2021 prešla úplným redizajnom od grafiky až po funkcionalitu.
 • OB Partners – webová stránka

  OB Partners – webová stránka

  10. mája 2021

  Návrh loga sa klientovi zapáčil natoľko, že si dal vytvoriť nami aj novú stránku, vizitky, mailový podpis… Veríme, že to bol len začiatok úspešnej spolupráce.
 • Dom-shop eshop

  Dom-shop eshop

  29. apríla 2021

  Nový eshop s grafikou na mieru, kde sme jednorázovo nahrali 13 500 produktov. Systém je na rýchlosti vôbec nestráca a rozdelenie je tak isto prehľadné. Už teraz sa tešíme na ďalšie vylepšovanie funkcií.
 • Top-bikewear eshop

  Top-bikewear eshop

  15. apríla 2021

  Eshop s grafikou na mieru spolu s anglickou jazykovou mutáciou. Tak isto bola požiadavky aby boli produkty na objednanie a také ktoré sú len na zákazku a nedajú sa objednať. Všetko sme si pripravili tak aby si to zákazník vedel jednoducho spravovať v admine.
 • Boxido eshop

  Boxido eshop

  30. marca 2021

  Nový eshop s grafikou na mieru, určený na prenájom skladových kontajnerov. Grafika je komplet od nášho grafika vrátane loga.
 • Stavba domu webová stránka

  Stavba domu webová stránka

  8. marca 2021

  Administrácia stránky pre vôbec nemusí byť zložitá. Takto prehľadne a intuitívne sme pripravili admin prostredie na správu projektov stavieb domov na webe: stavba-domu.sk Okrem toho sme sa postarali tradične o návrh loga, grafického dizajnu a jeho implementáciu na webe.
 • Porteko webová stránka

  Porteko webová stránka

  10. februára 2021

  Profesionálne riešenie pre portál s parnými čistiarňami na Slovensku. Domovská stránka, stránka čistiarne, zoznam čistiarní ale aj formulár na mieru.
 • Výťahy Šoltýs webová stránka

  Výťahy Šoltýs webová stránka

  29. januára 2021

  Jednoduchá firemná webstránka s grafikou na mieru, podľa predstáv zákazníka.