• RFArena webová stránka

  RFArena webová stránka

  29. apríla 2022

  Pre RFA sme vytvorili HTML verziu webu s 5 jazykovými mutáciami. Zabezpečili sme tak isto jednoduchý eshop a sekciu pre hlasovanie.
 • Be Brown eshop

  Be Brown eshop

  1. októbra 2021

  Klientovi sme pripravili medzinárodný eshop na mieru. Pripravili sme dizajn na mieru, zapracovali funkcionality na mieru, administráciu systému na mieru, viacjazyčný systém pomocou automatickej geolokácie návštevníka, profesionálny filter, medzinárodnú platobnú bránu. Staráme sa aj o online marketing na Google platforme. Práce na eshope nepretržite pokračujú aj počas ostrej verzie, samozrejme bez obmedzení pre návštevníka a […]
 • YTS webová stránka

  YTS webová stránka

  28. septembra 2021

  V roku 2021 sme klientovi vytvorili redizajn loga aj nový grafický návrh pre webovú stránku, ktorý sme následne aj zapracovali a dodatočne sme vytvorili aj vizitky. YTS Slovakia je s nami takmer od začiatku svojho pôsobenia v internetovom priestore. Kompletnú realizáciu webu v roku 2014 sme zabezpečili my vrátane loga, grafiky, ale pozreli sme sa […]
 • Xcadey eshop

  Xcadey eshop

  6. septembra 2021

  Tvorba eshopu pre Xcadey.
 • Top-bikewear eshop

  Top-bikewear eshop

  15. apríla 2021

  Eshop s grafikou na mieru spolu s anglickou jazykovou mutáciou. Tak isto bola požiadavky aby boli produkty na objednanie a také ktoré sú len na zákazku a nedajú sa objednať. Všetko sme si pripravili tak aby si to zákazník vedel jednoducho spravovať v admine.
 • AngelArt eshop

  AngelArt eshop

  18. januára 2021

  Eshop s grafikou na mieru a to pre zákazníka z nášho regiónu. Nechýba ani maďarská verzia stránky a možnosť platiť v eurách alebo forintoch.
 • Nowastehome eshop

  Nowastehome eshop

  22. októbra 2020

  Eshop funguje na dvoch doménach SK aj HU pre úspešné spustenie predaja na slovenskom a maďarskom trhu. Do tohto projektu sa zapojilo viac našich kolegov, keďže sme robili grafické práce ako logo a dizajn stránky, programátorské práce a tiež sme spustili aj Google reklamu na slovenskom aj maďarskom trhu. Eshop obsahuje rozšírené filtrovanie, blog a […]
 • Amorosa eshop

  Amorosa eshop

  14. októbra 2020

  Eshop je už síce spustený nejaký čas ale radi sa k nemu vraciame keďže je na prianie zákazníka je nabitý funkciami. Len pár ktoré nie sú v našom Standard balíku. 3 jazykové mutácie s možnosťou platiť eurami alebo forintami, platobná brána, blog, venovanie k produktu, odporúčané produkty, pokročilé filtrovanie a samozrejme všetko s grafikou na […]
 • Inoxis medical webová stránka

  Inoxis medical webová stránka

  4. septembra 2020

  Vytvorili sme grafický návrh a webovú stránku s jazykovými mutáciami pre nadnárodnú spoločnosť. Postarali sme sa aj o návrh loga podľa požiadaviek klienta.
 • Loveet webová stránka

  Loveet webová stránka

  4. augusta 2020

  Internacionálna webová stránka internetovej zoznamky s jazykovou mutáciou a funkciami na mieru.
 • ArcelorMittal webová stránka

  ArcelorMittal webová stránka

  10. júna 2020

  Profesionálne spracovanie firemnej webstránky. Webstránka firmy je pre veľa firiem vizitka a na jej kvalitnom spracovaní záleží.
 • FECBOP webová stránka

  FECBOP webová stránka

  2. apríla 2020

  Európska federácia centier kariérového poradenstva nás požiadala o migráciu existujúceho webu na CMS WordPress, s ktorým majú dobré skúsenosti z hľadiska editácie. Stránka je navyše aktualizovaná, bezpečnejšia a rýchlejšia ako pôvodná.