• Tokaj región webová stránka

  Tokaj región webová stránka

  29. decembra 2015

  Návštevník má možnosť prezerať si stránku v 3 jazykoch, využiť interaktívnu mapu bodov záujmu alebo si dokonca stiahnuť aplikáciu, ktorú sme pre projekt vytvorili. K webu sa dostanete jednoducho, stačí si vygoogliť „tokaj“ pretože prvé miesta v prehliadačoch zaistila naša optimalizácia pre vyhľadávače (SEO).
 • Budúcnosť zdravotníctva webová stránka

  Budúcnosť zdravotníctva webová stránka

  5. novembra 2020

  Web obsahujúci pracovné ponuky pre sestry a doktorov. Systém je upravený na mieru a celá webstránka zameraná na SEO. Vytvorili sme stránku a následne optimalizovali OnPage SEO faktory a potom sa pustili do linkbuildingu.
 • YTS webová stránka

  YTS webová stránka

  28. septembra 2021

  V roku 2021 sme klientovi vytvorili redizajn loga aj nový grafický návrh pre webovú stránku, ktorý sme následne aj zapracovali a dodatočne sme vytvorili aj vizitky. YTS Slovakia je s nami takmer od začiatku svojho pôsobenia v internetovom priestore. Kompletnú realizáciu webu v roku 2014 sme zabezpečili my vrátane loga, grafiky, ale pozreli sme sa […]
SEO – optimalizácia pre vyhľadávače

SEO – optimalizácia pre vyhľadávače

SEO, alebo optimalizácia pre vyhľadávače, je súbor techník, ktoré vylepšia vašu pozíciu vo vyhľadávačoch ako je Google.
Práve tieto tzv. organické výsledky vo vyhľadávačoch prinesú najvyššiu a najhodnotnejšiu návštevnosť. Až 75% všetkých kliknutí je na prvú pozíciu vo vyhľadávaní.

Viac o službe